ENCANTO najczęściej oglądaną animacją na streamingach w 2022. Produkcja cieszyła się sporym zainteresowaniem

Filmy/seriale
426V
Encanto to nowa animacja Disneya. Zwiastun pokazuje historię stworzoną przez reżyserów Zwierzogrodu
Kajetan Węsierski | 29.01, 13:30

Choć dochodzimy powoli do końca pierwszego miesiąca 2023, to cały czas zasypywani jesteśmy różnego rodzaju podsumowaniami minionego roku. I potrwa to jeszcze przynajmniej przez kilka najbliższych tygodni, albowiem nie jest żadną tajemnicą, że wyliczenie niektórych kwestii zajmuje całkiem sporo czasu - zwłaszcza w tak ogromnej branży, jaką jest popkultura. 

W Internecie pojawiły się teraz natomiast bardzo interesująca informacje na temat popularności konkretnych produkcji. Jak się okazuje, w minionym, 2022 roku, najczęściej oglądaną animacją w streamingu była... "Encanto"! Pełnometrażowy hit Disneya już w momencie premiery, jeszcze przed dwoma laty, spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęcie.

Jak widać, nie wzięło się to znikad. I najlepszym potwierdzeniem niech będzie fakt, że w trakcie minionych 12 miesięcy produkcja była odtwarzana około 269 milionów razy. Przyznacie, że robi to wrażenie, prawda? "Nasze magiczne Encanto" (albowiem tak brzmi pełny polski tytuł) dostępne jest w ramach subskrypcji Disney + oraz do wypożyczenia/zakupu na kilku innych platformach. Jeśli nie oglądaliście - koniecznie nadrabiajcie, bo warto! 

Źródło: Twitter - Discussing Film

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper