The Last of Us – 2. sezon oficjalnie zamówiony! Neil Druckmann potwierdza bardzo ważny szczegół

Filmy/seriale
4117V
The Last of Us
Wojciech Gruszczyk | 27.01, 18:04

Na taką wiadomość czekaliśmy od kilku dni. HBO oficjalnie zamówiło 2. sezon „The Last of Us”, co jest znakomitą informacją dla fanów uniwersum, ale zdecydowanie gorszą dla Pedro Pascala. Widzowie mogą liczyć na adaptację The Last of Us Part II.

„The Last of Us” to jeden z największych hitów w historii HBO i HBO Max, a teraz możemy potwierdzić, że „podróż będzie kontynuowana”. HBO potwierdziło wiadomość, a jednocześnie twórca uniwersum The Last of Us ujawnił bardzo istotny szczegół – 2. sezon „The Last of Us” będzie adaptacją The Last of Us Part II.

„Part II —> HBO”.

„Podróż trwa. Serial #TheLastofUs powróci z kolejnym sezonem do HBO Max. #hbomax”

„WSPANIAŁA wiadomość, fani TLOU - #TheLastofUs został przedłużony na 2 sezon na @HBO i @HBOMax!”.

Pierwszy odcinek „The Last of Us” przekroczył już 22 mln widzów w Stanach Zjednoczonych i opowieść zanotowała pięciokrotny wzrost w porównaniu z premierą. Drugi epizod przyciągnął 5,7 mln widzów w HBO Max i telewizji w USA w dniu debiutu. Są to rezultaty, które pozwalały nam sądzić, że zapowiedź kontynuacji jest tylko kwestią czasu.

Neil Druckmann nie ukrywa zachwytu, że będzie mógł ponownie pracować nad historią:

„Jestem dumny, zaszczycony i szczerze mówiąc przytłoczony tym, że tak wiele osób przyłączyło się do naszej opowieści o podróży Joela i Ellie. Współpraca z Craigiem Mazinem, naszą niesamowitą obsadą i ekipą oraz HBO przekroczyła moje i tak wysokie oczekiwania. Teraz mamy absolutną przyjemność móc zrobić to ponownie z drugim sezonem! W imieniu wszystkich w Naughty Dog i PlayStation, dziękuję!”.

Kilka słów dodał Craig Mazin, który również powróci do prac nad serialem:

„Jestem bardzo wdzięczny Neilowi Druckmannowi i HBO za naszą współpracę, a jeszcze bardziej jestem wdzięczny milionom ludzi, którzy dołączyli do nas w tej podróży. Widzowie dali nam szansę na kontynuację, a ja jako fan postaci i świata, który stworzyli Neil i Naughty Dog, nie mógłbym być bardziej gotowy, by zanurzyć się w nim ponownie”.

Źródło: HBO

Komentarze (183)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper