Wild Hearts nie zawiedzie? Gameplay z PS5 pokazuje walkę z wielkim bossem

Gry
1139V
Wild Hearts
Wojciech Gruszczyk | 26.01, 20:54

Omega Force już wkrótce za sprawą współpracy z Electronic Arts zaoferuje graczom nowe IP. Wild Hearts zostało zaprezentowane na nowym fragmencie rozgrywki – gameplay pokazuje starcie z wymagającym wrogiem i pozwala sprawdzić różne możliwości łowców.

Japończycy najwidoczniej chcą grać ze społecznością w otwarte karty i najnowszy gameplay z Wild Hearts pokazuje rozgrywkę nagraną bezpośrednio z PlayStation 5. Jest to świetna okazja, by przekonać się, jak ostatecznie będzie prezentować się tytuł zmierzający w przyszłym miesiącu na konsole aktualnej generacji oraz komputery osobiste. Twórcy już nie mają czasu na większe poprawki, więc możemy założyć, że oglądamy materiał z finalnej wersji gry.

Na filmie pokazano Kemono, czyli „ucieleśnienie sił natury” – w świecie Wild Hearts tak nazywają się bestie, a jednym z przedstawicieli Kemono jest właśnie prezentowany Golden Tempest. Jest to wielki i potężny kot, który podczas walki wykorzystuje szereg zróżnicowanych umiejętności. 

Na uwagę zasługuje w tym wypadku fakt, że również gracze maj ą szereg opcji do ataku – deweloperzy pozwolą tworzyć specjalne budowle, które umożliwiają przykładowo uniknąć wroga. Łowcy posiadają także możliwość korzystania z lotni czy też produkują pułapki.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do WILD HEARTS.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper