Faraon powróci w lutym. Pharaoh: A New Era ma datę premiery

Gry
1088V
Faraon powraca! Zapowiedziano Pharaoh: A New Era – pełny remake kultowej strategii
Wojciech Gruszczyk | 25.01, 16:32

W 2020 roku potwierdzono powrót klasycznego Faraona, a teraz możemy szykować się na premierę. Gra zostanie udostępniona w przyszłym miesiącu i z okazji opublikowania nowego zwiastuna potwierdzono datę debiutu Pharaoh: A New Era.

Pharaoh: A New Era to pełny remake znanej produkcji z 1999 roku. Twórcy postanowili zaoferować pełną zawartość, więc w odświeżonej pozycji pojawi się również dodatek Kleopatra: Królowa Nilu z 2000 roku. Na zainteresowanych ma czekać zawartość na ponad 100 godzin – w tym 53 misje.

Deweloperzy potwierdzili, że Pharaoh: A New Era otrzyma „całkowicie nowy kod”, więc tytuł został przygotowany od podstaw dla współczesnej publiki. Zespół zadbał także o dopracowaną grafikę, ulepszone mechaniki i usprawniony interfejs użytkownika. W kampanii zainteresowani będą rozwijać miasta w sześciu różnych okresach starożytnego Egiptu.

„Faraonowie mogą znaleźć inspirację dla swoich przyszłych cywilizacji w dzisiejszym nowym zwiastunie, który przywołuje bogatą historię Egiptu. Materiał śledzi skromne osady, które rozrastają się w tętniące życiem miasta i przypomina o powstaniu nowoczesnych cudów, jakimi są piramidy. Obejrzyjcie nowy film, aby zobaczyć urywek 4 000 lat egipskiej historii Pharaoh: A New Era”.

Deweloperzy opublikowali zwiastun potwierdzający datę premiery – Pharaoh: A New Era zostanie udostępniony już 15 lutego 2023 roku. Gra będzie dostępna wyłącznie na komputerach osobistych i zostanie wrzucona na Steam.

Aktualnie twórcy oraz wydawca nie wspominają nic o wersji na inne platformy.

Źródło: Informacja prasowa - Cosmocover Team

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper