Football Manager 2023 Console w końcu trafi na PS5. Twórcy potwierdzają datę premiery i promocję

Gry
853V
Football Manager 2023 - recenzja gry
Wojciech Gruszczyk | 25.01, 16:02

Na tę wiadomość czekało wielu fanów piłki nożnej. Sports Interactive potwierdziło ostateczną datę premiery konsolowego wydania Football Manager 2023. Gra będzie pierwszą odsłoną w serii, która trafi na PlayStation 5.

Football Manager 2023 zadebiutowało w listopadzie zeszłego roku i produkcja zebrała dobre oceny (82%). Tytuł od premiery był dostępny na komputerach osobistych oraz na Xboksach Series X|S i Xboksie One, a jednocześnie pozycja wylądowała w abonamencie Xbox Game Pass.

Sports Interactive chciało również zapewnić w tym terminie edycję na PlayStation 5, ale zespół na ostatniej prostej potwierdził, że z powodu problemów musi opóźnić debiut gry. Firma przez kilka tygodni walczyła z procesem składania i zatwierdzania wniosków, ale już 1 lutego kolejni gracze będą mogli sprawdzić Football Manager 2023.

„Z przyjemnością ogłaszamy, że Football Manager 2023 Console zostanie 1 lutego wydany na PlayStation 5.

#FM23Console wystartuje z 20% zniżką dla subskrybentów PlayStation Plus.

Dziękujemy za cierpliwość, gdy pracowaliśmy, aby było to możliwe”.

Football Manager 2023 Console zadebiutuje na PlayStation 5 już w przyszłym tygodniu, a klienci PlayStation Plus mogą skorzystać z 20% zniżki. Oferta będzie dostępna do 14 lutego, więc macie dwa tygodnie, by kupić FM-a w lepszej cenie.

Seria Football Manager od kilku lat pojawia się na Xboksach, ale fani PlayStation otrzymają pierwszy raz szansę, by zapoznać się z najnowszym Football Managerem.

Źródło: FootballManager

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper