Resident Evil 4 Remake na nowych ujęciach. Capcom pokazuje ulepszoną grafikę, a fani porównują grę

Gry
1480V
Resident Evil 4 Remake
Iza Łęcka | 25.01, 10:43

Do premiery wyczekiwanego odświeżenia kultowej odsłony Resident Evil pozostało coraz mniej czasu, więc Capcom, pragnąc zwiększyć zainteresowanie, przygotował cztery nowe screenshoty. Tym razem uwaga autorów nie skupia się na bohaterach czy bestiach czyhających na graczy, a kilku odświeżonych miejscówkach.

Zapowiedź Resident Evil 4 Remake spotkała się z niemałym entuzjazmem nie tylko wśród sympatyków gatunku. W ostatnich latach japońscy deweloperzy brawurowo wywiązywali się z zadania oraz udowodnili, że niezwykle rozsądnie i z szacunkiem podchodzą do prac nad starszymi tytułami. Horrory otrzymują ulepszoną grafikę, jednocześnie studio dba o wiele ulepszeń, dzięki którym nawet najwięksi wyjadacze ochoczo powracają do znanych historii.

Na dwa miesiące przed premierą twórcy opublikowali cztery nowe screeny, które pokazują znane lokacje – materiały są dobitnym potwierdzeniem, że Resident Evil 4 Remake będzie błyszczeć. We wcześniejszych wywiadach przedstawiciele studia podkreślali, że aż trzy zespoły pracowały nad odrestaurowaniem głównych miejscówek. Dopiero na późniejszych etapach projektu deweloperzy spotykali się, by dopasować poszczególne elementy.

Jeśli nie wydarzy się nic zaskakującego, odświeżenie kultowego horroru może okazać się jedną z najciekawszych gier pierwszego kwartału 2023 roku. Poniższe zdjęcia zachęcają do pozycji zmierzającej na cztery platformy.

Nie musieliśmy zbyt długo czekać, by gracze zestawili ujęcia z ich oryginalną wersją. Zakres zmian jest znaczący.

title

title

title

title

title

title

Źródło: Twitter: REBHPortal

Komentarze (73)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper