Age of Empires II: Definitive Edition na zwiastunie. Konsolowcy zapoznają się z 200-godzinną kampanią

Gry
1877V
Age of Empires II Definitive Edition
Wojciech Gruszczyk | 24.01, 18:41

Microsoft realizuje swój plan i na koniec miesiąca wrzuci na Xboksy pierwszą strategię z serii Age of Empires. Firma zachęca szeroką publikę do gigantycznej zawartości oferowanej przez Age of Empires II: Definitive Edition.

W 2019 roku Age of Empires II: Definitive Edition trafiło na komputery osobiste i produkcja zebrała oceny na poziomie 84%. Fani amerykańskiej korporacji długo musieli czekać na potwierdzenie konsolowego wydania, ale w zeszłym roku Microsoft potwierdził przeniesienie na Xboksy dwóch odsłon serii Age of Empires.

31 stycznia odbędzie się premiera Age of Empires II: Definitive Edition na Xboksach Series X|S oraz Xboksie One, a jednocześnie tytuł zadebiutuje w ramach Xbox Game Pass. Microsoft przygotował premierowy zwiastun gry, który pokazuje konsolowe wydanie.

Deweloperzy zajęli się „zupełnie nową mechaniką optymalizacji”, by zapewnić odpowiednie wrażenia graczom na kontrolerach – sterowanie ma być dobre dla nowych i doświadczonych fanów strategii.

Firma podkreśla również zawartość, ponieważ Age of Empires II: Definitive Edition oferuje 35 cywilizacji na start i kampanię na ponad 200 godzin rozgrywki. Na filmie zobaczycie również kilka fragmentów rozgrywki z nowego wydania – jak widać deweloperzy oparli kontrolę na kołach wyboru, które często pojawiają się w strategiach na konsolach.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper