Risen w polskiej wersji językowej na konsolach. Zwiastun zachęca do gry na PS4, XOne i Switchu

Gry
2034V
Risen
Wojciech Gruszczyk | 24.01.2023, 19:47

Po wielu latach wyczekiwania, Risen w końcu trafił na konsole. Gra przygotowana przez niemiecki Piranha Bytes trafiła na sprzęt Sony, Microsoftu oraz Nintendo. Zainteresowani zapoznają się z przygodą z polskimi napisami.

Risen zadebiutował pierwotnie w 2009 roku i produkcja zebrała oceny na poziomie 71%. PLAION przynajmniej aktualnie nie zdecydował się na pełne odświeżenie kultowej produkcji, ale gracze mogą zapoznać się ze znanym tytułem – gra w polskiej wersji językowej jest dostępna na PS4, XOne, Switchu i PC.

Dalsza część tekstu pod wideo

Najnowszy zwiastun potwierdza ważny szczegół – jest to bardzo prosty port, po którym nie możemy oczekiwać najnowocześniejszej grafiki i wielu ulepszeń. Gameplay został dostosowany do najnowszych urządzeń i jest dostępny za 129 zł (cena z eShopu). Zainteresowani mogą również kupić przygodę w pudełkach.

PLAION Polska potwierdziło również, że Risen otrzymało polską lokalizację na PC (Steam). Jest to dobra wiadomość dla graczy, którzy nie mieli okazji zagrać w przygodę z powodu braku polskich napisów. Warto przypomnieć, że tytuł oferuje ponad 27-godzinną historię, ale poznanie wszystkich sekretów pozycji zajmie ponad 45 godzin.

Źródło: Informacja prasowa - PLAION

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper