Forspoken otrzymał demo na PC. Square Enix szuka chętnych na nowe IP

Gry
981V
Forspoken
Wojciech Gruszczyk | 24.01, 18:16

Posiadacze PS5 otrzymali możliwość wypróbowania Forspoken już kilka miesięcy temu, a teraz nadszedł czas na kolejnych graczy. Demo młodego IP Square Enix wylądowało na komputerach osobistych i fragment gry jest dostępny na trzech platformach.

Forspoken zadebiutował na PlayStation 5 i PC, więc teraz wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z nowym tytułem przygotowanym przez zespół Square Enix. Japończycy chcą jednak mieć pewność, że kolejni gracze sprawdzą pozycję, więc na witrynie Luminous Productions pojawiła się ciekawa wiadomość.

Deweloperzy chcą najwidoczniej zachęcić do przygody kolejnych graczy, więc na Steam, Epic Games Store oraz Microsoft Store pojawiło się demo, które pozwoli zainteresowanym zawalczyć z przeciwnikami:

„Square Enix i Luminous Productions udostępniły dziś także darmowe grywalne demo na PC (za pośrednictwem STEAM, Epic Games Store i Microsoft Store). W demie PC gracze zmierzą się z różnymi przeciwnikami i sprawdzą swoje umiejętności walki z bogatym arsenałem czarów atakujących i wspomagających, które przygotują ich do akcji, jakiej mogą się spodziewać w pełnej wersji gry”.

Dotychczas fragment pozycji był dostępny wyłącznie na PlayStation 5, jednak najwidoczniej Square Enix chce mieć pewność, że kolejni gracze sprawdzą pozycję i zainteresowani mają zostać zachęceni, by kupić pełną wersję gry.

Forspoken demo

Forspoken jest dostępny na PC za 339 zł, a jednocześnie warto pamiętać o bardzo wysokich wymaganiach sprzętowych.

Źródło: Luminous Productions

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper