Kolejna gra na Switch z darmowym tygodniem zabawy jeszcze w styczniu

Gry
1675V
Switch
Bartosz Dawidowski | 24.01, 11:29

Jeszcze tylko przez dwa najbliższe dni możemy bawić się za darmo w aktualnej grze z oferty Nintendo Switch Online Game Trials. Nie będziemy jednak długo czekać na kolejną gratisową produkcję z tej promocji!

Wszystkie osoby posiadające aktywny abonament Nintendo Switch Online będą mogły już za kilka dni przystąpić do kolejnej, gratisowej porcji zabawy. Od 27 stycznia japońska firma udostępni nam w ramach Nintendo Switch Online Game Trial chwalone Snipperclips. Tytuł będzie dostępny w swojej pełnej formie na rynku europejskim aż do 3 lutego. Do tego dnia będziemy mogli bawić się bez opłat w kompletnym wydaniu Snipperclips.

Snipperclips zostało wydane w marcu 2017 roku i zgarniało mocne oceny w recenzjach (średnia 8/10). Po zakończeniu okresu próbnego zachowamy wszystkie wypracowane w tytule postępy. Dzięki temu, jeśli zdecydujecie się na zakup gry, rozgrywkę będzie można kontynuować bez żadnych przestojów.

Nintendo informuje, że już teraz możemy wykonać preload plików Snipperclips, tak by nie marnować ani chwili 27 stycznia.

Przypominam, że jeszcze przez 2 najbliższe dni bawić się można za darmo w innej produkcji na Switch.

Źródło: https://twitter.com/NintendoUK/status/1617811183880265729

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper