Street Figher 6 z prezentacją dwóch nowych zawodniczek. Potężna Marisa i śliczna Manon w akcji

Gry
1057V
Street 6
Bartosz Dawidowski | 24.01, 10:49

Street Fighter 6 wyciekł przed premierą a gracze dzielą się rozgrywką z wczesnej, nieoficjalnej wersji bijatyki, która zadebiutuje na rynku na początku czerwca. Capcom postanowił "skontrować" te materiały, publikując oficjalny gameplay z nowymi postaciami.

Japoński wydawca zaprezentował nowe nagranie z rozgrywką ze Street Fightera 6. Tym razem w akcji możemy sprawdzić Marisę i Manon, dwie zawodniczki, które są kompletnie nowymi postaciami. Rzeczone postacie nigdy wcześniej nie pojawiły się w serii bijatyk Capcomu.

Potężnie zbudowana, mierząca ponad 2 metry Marisa, to najwyższa z kobiet, które kiedykolwiek występowały w marce Street Fighter. Bohaterka została przedstawiona jako mieszkanka Italii, projektująca wyroby jubilerskie, która posiada korzenie w starożytnej Grecji. Z kolei Manon opisywana jest jako „supermodelka i mistrzyni judo”, pochodząca z Francji.

Street Fighter 6 pojawi się na rynku 2 czerwca 2023 roku - jednocześnie na PS5, PS4, XSX/XSS oraz PC (Steam). Na japońskim rynku gra pojawi się również w salonach arcade.

Źródło: https://techraptor.net/gaming/news/new-street-fighter-6-video-reveals-match-between-new-characters-marisa-manon

Komentarze (97)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper