The Last of Us – 2. odcinek porównany z grą. Twórcy w znakomity sposób pokazują znane lokacje

Filmy/seriale
3124V
The Last of Us HBO vs The Last of Us
Wojciech Gruszczyk | 23.01, 21:07

Od kilkunastu godzin klienci HBO Max mogą zapoznać się z 2. odcinkiem „The Last of Us”. W serialu pojawia się wiele znanych scen, które gracze poznali podczas rozgrywki na PlayStation 3, PlayStation 4 lub PlayStation 5.

Twórcy „The Last of Us” są ponownie chwaleni za prezentację znanych scen i znakomitą adaptację gry Naughty Dog. Na najnowszych porównaniach możemy zobaczyć kilka znanych ujęć, które pokazują, jak aktorzy poradzili sobie ze znanymi wydarzeniami. 

Bella Ramsey, Pedro Pascal oraz nawet Anna Torv wypowiadają słowa, które gracze mogli usłyszeć wiele lat temu na jednej z konsol japońskiej korporacji – w końcu pierwsze The Last of Us trafiło już na trzy generacje sprzętów PlayStation.

W niektórych momentach pojawiają się mniejsze lub większe odstępstwa od znanej akcji, ale wielu graczy powinno być zachwyconych tym, w jaki sposób Craig Mazin oraz Neil Druckmann podeszli do pracy dla HBO. Warto przypomnieć, że najnowszy odcinek był wyreżyserowany właśnie przez jednego z szefów Naughty Dog. W odcinku znajdziecie kilka kultowych miejscówek, a nawet odpowiednią akcję, której trochę brakowało w pierwszym epizodzie.

Ostrzegam przed pewnymi spoilerami w materiale wideo.

Źródło: YouTube i TheLastOfUsBR (Twitter)

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper