Like a Dragon: Ishin! z materiałem prezentującym lubianą mechanikę. Spin-off Yakuzy również z mini-grami

Gry
880V
Liek a Dragon
Kajetan Węsierski | 22.01, 08:30

Czekacie na Like a Dragon: Ishin!? Spin-off kultowej serii Yakuza to prawdopodobnie bardzo ważna premiera dla fanów oryginalnej serii, albowiem w dużej mierze opiera się na podobnych założeniach i bardzo zbliżonym rodzaju humoru, który dla całej marki jest wręcz kluczowy. Cóż, w gruncie rzeczy mówimy tu o odświeżeniu produkcji z 2014 roku, więc najwięksi wielbiciele zapewne doskonale wiedzą, z czym mamy do czynienia.

Do premiery produkcji został już niewiele ponad miesiąc, więc twórcy wchodzą w bardzo gorącą marketingowo fazę i prezentują nam coraz więcej "mięsa" z samej gry. Jakiś czas temu pokazali nam na przykład zwiastun przybliżający... Sielskie życie na wsi. Tym razem stawiają na przybliżenie nam kilku mini-gierek, które dla całej serii Yakuza są przecież niezwykle znaczące. To świetna forma odprężenia pomiędzy głównymi misjami.

Na zwiastunie, który trwa niewiele ponad minutkę, zmieszczono całkiem sporo różnego rodzaju aktywności, wśród których znalazły się na przykład: Wyścigi Kurczaków, "Kamień, Papier, Nożyce", czy Poker i oczywiście kultowe Karaoke. A to zaledwie część tego, co możemy zaobserwować podczas seansu. Wygląda na to, że w lutym, prócz wykonywania głównych zadań, znów mnóstwo czasu spędzimy w różnego rodzaju barach i domach rozrywki. Czekacie?

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper