Invincible powraca – 2. sezon na pierwszym materiale, ale na premierę przyjdzie nam zaczekać

Filmy/seriale
1089V
Invincible Niezwyciężony
Wojciech Gruszczyk | 20.01, 18:39

To były bardzo długie dwa lata dla fanów „Invincible”. Amazon w końcu uchylił rąbka tajemnicy i przedstawił zajawkę 2. sezonu oczekiwanej animacji. Historia zostanie udostępniona pod koniec 2023 roku.

„Invincible” to jeden z hitów Prime Video, jednak nawet w tej sytuacji Amazon nie śpieszył się z potwierdzeniem pozytywnych informacji na temat daty premiery kolejnych odcinków. Trzeba jednak przyznać, że twórcy w ciekawy sposób powrócili, ponieważ Mark Grayson (Steven Yeun) i Allen the Alien (Seth Rogen) pojawili się w teaserze, by omówić... nadchodzące epizody.

„Invincible” został oparty na produkcji Image Comics o tej samej nazwie, za którą odpowiadają twórca „The Walking Dead” Robert Kirtman oraz Cory Walker i Ryan Ottley. Skybound produkuje serial.

Produkcja została doceniona przez dziennikarzy – aż 98% krytyków z Rotten Tomatoes poleca „Invincible”, a opowieść zebrała ocenę na poziomie 92% od widzów.

Amazon w 2023 roku powinien zaoferować subskrybentom kilka potencjalnych hitów, wśród których na pewno trzeba wyróżnić serial na podstawie „Fallouta”. Niestety, wciąż nie wiemy, kiedy dokładnie odbędzie się premiera oczekiwanej historii.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper