Gran Turismo 7 na PS VR2 to pełna wersja gry. Twórcy zapewnią niemal całą zawartość

Gry
2061V
Gran Turismo 7 nowości sierpień 2022
Wojciech Gruszczyk | 19.01, 20:07

Sony potwierdziło ważny szczegół dotyczący premiery Gran Turismo 7 na PlayStation VR 2. Gracze nie muszą się obawiać, że w tym wypadku zapoznają się z małym fragmentem produkcji. Studio zapewni niemal wszystkie tryby.

Sony potwierdziło dzisiaj wielki zestaw gier zmierzający na PlayStation VR 2 i na liście nie mogło zabraknąć wyścigów Polyphony Digital. Twórcy potwierdzili dodatkowe informacje na temat nowej wersji gry, która aktualnie jest dostępna wyłącznie na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Gran Turismo 7 będzie dostępny na PlayStation VR 2 dzięki bezpłatnej aktualizacji gry z PlayStation 5 i gracze będą mogli sprawdzić „wszystkie samochody i trasy” z głównej wersji pozycji. Twórcy pozwolą nam wskoczyć do ponad 450 pojazdów, a podczas rozgrywki będziemy się rozglądać po samochodzie lub po prostu skupimy się na różnorodnych trasach.

Deweloperzy wykorzystali pełne możliwości urządzenia, by zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia – śledzenie ruchów gałek ocznych i renderowanie zogniskowane pozwoli podczas wyścigów doświadczać „oszałamiającej wierności wizualnej”.

Studio jednocześnie potwierdziło, że w GT7 na PS VR2 zabraknie tylko jednej rzeczy – gra nie będzie obsługiwać rozgrywki dla dwóch graczy na podzielonym ekranie. Jednak „wszystkie inne wyścigi, w tym wyścigi sieciowe, będą dostępne”, więc możemy szykować się na sporo zabawy.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: PlayStation

Komentarze (139)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper