Twórcy Destruction AllStars pomogą w Sea of Thieves. Lucid Games szuka wzmocnień

Gry
440V
Sea of Thieves
Wojciech Gruszczyk | 18.01, 17:42

Destruction AllStars nie okazało się wielkim sukcesem w dniu premiery, ale deweloperzy przez długi czas pracowali nad rozbudową produkcji. Lucid Games zdecydowało się podjąć kolejnego wyzwania i teraz twórcy pomogą przy rozwijaniu nowej zawartości do Sea of Thieves.

Lucid Games w ostatnich latach współpracowało z Sony i wrzuciło dwie gry na konsole PlayStation – w 2018 roku mogliśmy zagrać w Switchblade, a jednym z premierowych tytułów PS5 miał okazać się Destruction AllStars, jednak produkcja na ostatniej prostej zaliczyła opóźnienie i zadebiutowała w 2021 roku. Tytuł nastawiony na walkę w samochodach nigdy nie osiągnął wielkiego sukcesu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Lucid Games potwierdziło właśnie rozpoczęcie ciekawej współpracy. Deweloperzy pomogą Rare w opracowaniu nowej zawartości do Sea of Thieves:

„Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić, że współpracujemy z @RareLtd przy @SeaOfThieves! To wspaniałe uczucie móc wspierać ich podczas porywającej pirackiej przygody i nie możemy się doczekać, by zobaczyć, dokąd zaprowadzi nas ta legendarna podróż!”.

Jest to bez wątpienia ciekawa współpraca, ponieważ nie możemy zapomnieć, że Sea of Thieves również w dniu premiery nie zaoferowało gigantycznej zawartości, ale Rare od kilku lat stale rozbudowuje grę, by oferować graczom nową zawartość. Warto dodać, że również samo Lucid Games szuka nowych deweloperów – zespół otworzył rekrutacje na kilka stanowisk.

Możemy mieć nadzieję, że Rare zaczyna w większy sposób angażować się w zapomniany Everwild i właśnie dlatego studio znalazło partnera, który pomoże rozwijać Sea of Thieves.

Źródło: LucidGamesLtd

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper