Atelier Ryza 3 zadebiutuje później na rynku. Nowa data premiery i zwiastun ostatniej przygody Ryzy

Gry
487V
Atelier Ryza
Bartosz Dawidowski | 18.01, 13:39

Miłośnicy jRPG muszą uzbroić się w trochę więcej cierpliwości. Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & The Secret Key pojawi się na rynku później od tego, co ogłaszał wydawca.

Na szczęście w tym przypadku opóźnienie nie jest duże. Najnowsze dzieło studia Gust wyląduje na rynku nie 24 lutego, ale miesiąc później. W Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & The Secret Key zagramy 24 marca 2023 r.

Według wydawcy opóźnienie ma pozwolić deweloperom na maksymalne dopieszczenie szykowanego jRPG.

„Chcemy by gra stanowiła godny finał przygody Ryzy i jej przyjaciół. Zapewniamy w grze takie atrakcje jak wielkie, otwarte lokacje, z najlepszą grafiką w serii. Potrzebujemy w związku z tym dodatkowego czasu na wprowadzenie ostatnich poprawek i dopieszczenie wszystkich elementów gry.


Sprawiamy, że gra będzie jeszcze lepsza i warta waszej cierpliwości. Dziękujemy za wyrozumiałość” - napisał Junzo Hosoi, główny producent Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & The Secret Key.

Produkcja trafi na PC, PS4, PS5 oraz Switch w tym samym terminie. Gra pojawi się na wszystkich platformach 24 marca 2023 r.

Poniżej czeka na was zwiastun udostępniony w grudniu 2022 roku, w którym Gust przedstawia najważniejsze atrakcje i systemy gameplayowe Atelier Ryza 3. Sprawdźcie przy okazji pierwszy zwiastun gry, który został udostępniony podczas targów TGS 2022.

Źródło: https://www.gematsu.com/2023/01/atelier-ryza-3-alchemist-of-the-end-the-secret-key-delayed-to-march-23-in-japan-march-24-worldwide

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper