The House of the Dead Remake gotowe do lądowania na PS5. Zwiastun prezentuje grafikę na konsoli Sony

Gry
912V
House of the Dead
Bartosz Dawidowski | 18.01, 10:22

Po pojawieniu się na PS4, XOne, Xbox Series X|S, Switch i PC The House of the Dead Remake wyląduje również na PlayStation 5. Mamy okazję przyjrzeć się jak wygląda ten „celowniczek” na konsoli Sony.

The House of the Dead Remake trafi na kolejną konsolę już w tym tygodniu. Dokładnie 20 stycznia 2023 roku posiadacze PS5 będą mogli rozpocząć rzeźnię zombie w produkcji przygotowanej przez MegaPixel Studio i wydawanej przez Forever Entertainment.

Forever Entertainment nie chwali się wprowadzeniem nowości w edycji gry na PS5. W oficjalnym opisie pojawia się tylko zdanie o „grafice i wydajności dopasowanej do PlayStation 5”. Zapewne oprawa będzie identyczna jak w przypadku wcześniej wydanej wersji na Xbox Series X. W nowej edycji nie zabraknie innych funkcji, takich jak tryb fotograficzny, lokalny multiplayer dla dwóch graczy czy galeria z przeciwnikami i bossami.

Po naszą recenzję The House of the Dead Remake odsyłam was tutaj. Jednym z największych problemów gry jest bardzo krótki czas zabawy, na co skarżył się Wojciech w swojej opinii o rzeczonej produkcji.

Źródło: IGN

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper