Age of Empires II: Definitive Edition na Xboksach w dobrej cenie. Klienci z PC otrzymają tytuł za darmo

Gry
1845V
Age of Empires II: Definitive Edition
Wojciech Gruszczyk | 17.01, 20:30

Jeszcze pod koniec stycznia odbędzie się premiera konsolowego wydania Age of Empires II: Definitive Edition. Gra zmierza na Xboksy Series X|S i Xboksa One, więc deweloperzy przedstawili ostateczne szczegóły dotyczące nowego wydania.

Microsoft przywrócił markę Age of Empires oferując graczom dwa odświeżenia i rozbudowując gry o liczne dodatki, a następnie zapewnił pełnoprawną kontynuację. IP cieszy się wielkim zainteresowaniem na komputerach osobistych, a teraz producent Xboksów chce sprawdzić, czy konsolowcy są gotowi na to uniwersum.

31 stycznia odbędzie się premiera Age of Empires II: Definitive Edition i produkcja w wersji na Xboksy jest dostępna za 92,49 zł. Jeśli jednak zdecydujecie się kupić wydanie za 152,15 zł (aktualna promocja z 179 zł), to otrzymacie również trzy dodatki Lords of the West, Dawn of the Dukes oraz Dynasties of India. Każde rozszerzenie osobno będzie dostępne za 44,99 zł.

Autorzy potwierdzili również ciekawą sytuację – jeśli kupiliście wcześniej wydanie na PC w Microsoft Store, to otrzymacie Age of Empires II: Definitive Edition w wersji na Xboksy za darmo. Cross-buy jest dostępny również w przypadku rozszerzeń.

Age of Empires II: Definitive Edition na Xboksach będzie wspierać rozgrywkę na kontrolerach oraz na myszce i klawiaturze – zespół Microsoftu przygotował poradniki, które pozwalają opanować strategię na padzie.

Tytuł będzie oczywiście dostępny w ramach Xbox Game Pass i już teraz możecie rozpocząć wstępne pobieranie.

Źródło: Age of Empires

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper