Bright Memory Infinite. Patch ulepsza framerate i wprowadza dodatkowy tryb kamery. Nowości na zwiastunie

Gry
625V
Bright
Bartosz Dawidowski | 17.01, 10:40

Bright Memory Infinite imponowało w zeszłym roku piękną grafiką - w związku z mało rozbudowanym gameplayem część osób nazywało ten tytuł „demem technologicznym”. Autorzy o nim nie zapomnieli.

Opublikowano nową aktualizację dla Bright Memory Infinite. Tytuł doczekał się nie tylko poprawek kodu, zapewniających ulepszoną optymalizację na konsolach, ale również otrzymał świeże funkcje.

Te nowości to przede wszystkim tryb „perspective assist”. W tym module kamera pokazuje główną bohaterkę z ujęcia TPP, ale tylko podczas biegania i strzelania z biodra, bez korzystania z przyrządów celowniczych. Podczas skupiania się na celu, odpalania zdolności czy walki wręcz kamera przełączać się będzie do perspektywy FPP.

Tryb wprowadzono zapewne głównie w tym celu, byśmy mogli lepiej przyglądać się nowym kostiumom, które wprowadzono do Bright Memory Infinite. To strój Cyber Rabbt oraz Rabbit School Uniform (oba kostiumy możecie sprawdzić na filmiku poniżej). Stroje można kupić na razie tylko na PC. Na komputerach jest również dostępny nowy tryb estetyki renderowania (Toon Rendering Mode), który nadaje obiektom cel shadingowego sznytu.

Ważna nowość to wprowadzenie wielu optymalizacji, które ulepszają framerate (na razie tylko na PC, ale zmiany mają być wprowadzone również na Xbox Series X|S i PS5).

Źródło: https://store.steampowered.com/news/app/1178830/view/6034294147957660877?l=english

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper