Pedro Pascal chciałby dołączyć do MCU. Aktor liczy na rolę w filmach Marvela

Filmy/seriale
1639V
The Last of Us HBO Pedro Pascal
Kajetan Węsierski | 15.01, 11:30

Pedro Pascal ma za sobą niezwykle udane lata. Dość powiedzieć, że ostatnimi czasy miał przyjemność występować w naprawdę fajnych produkcjach wchodzących w skład głośnych uniwersów. Najpierw dał się szerzej poznać w "Grze o Tron", nieco później podbił serca fanów przy okazji "The Mandalorian" na platformie Disneya, a teraz robi robotę w świeżym "The Last of Us" na HBO. 

Aktor dał jednak ostatnio do zrozumienia, że jego ambicje wciąż nie są zaspokojone, a on ma jeszcze sporo przed sobą. Ostatnio udzielił bardzo ciekawego wywiadu dla Wire, w którym poruszono mnóstwo kwestii związanych z przeszłością i przyszłością mężczyzny. Spytano go między innymi o Kinowe Uniwersum Marvela, a jego odpowiedź była klarowna

Chciałbym tego. Chciałbym wystąpić w tych filmach [z MCU - przyp. red.]. 

Jakby nie spojrzeć, bohaterskie uniwersum produkowane przez Disneya to obecnie najbardziej dochodowa sfera rynku hollywoodzkich produkcji, a bardzo głośno jest już nie tylko o serialach, ale także o filmach. Nie jest więc żadnym zaskoczeniem, iż coraz więcej osób chciałoby być tego częścią. I będąc całkowicie szczerym, mam przeczucie, że kwestią czasu jest, aż Pedro Pascal pojawi się również tam. Za nim okresu pełen sukcesów. 

Źródło: Wired

Komentarze (64)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper