Undisputed z datą premiery we Wczesnym Dostępie. To „pierwsza, wysokobudżetowa gra bokserska od dekady”

Gry
2450V
Undisputed
Wojciech Gruszczyk | 12.01, 17:24

Jeszcze w styczniu kolejni gracze zapoznają się z Undisputed. Tytuł zadebiutuje w ramach Wczesnego Dostępu i deweloperzy będą wykorzystywać informacje zwrotne od graczy, by rozbudować i poprawić produkcję.

31 stycznia Undisputed zostanie udostępniony w ramach Wczesnego Dostępu na Steam. Deweloperzy podkreślają, że jest to „pierwsza wysokobudżetowa gra bokserska od dekady”, która ma zaoferować „najbardziej realistyczną” rozgrywkę w historii. Czy to się udało? Przekonamy się już wkrótce.

Twórcy Undisputed zadbali o świetną grafikę oraz „rewolucyjny system pracy nóg i głębokiej strategii” – w grze pojawi się modyfikator luźnego ruchu, dzięki któremu będziemy mogli swobodnie poruszać się po ringu. Zespół przygotował także ponad 60 różnych uderzeń, dopracowaną walkę w defensywie (odchylenia, uniki, bloki), interakcje oparte na fizyce (ciosy mogą obejść lub nawet przełamać gardę) i coś co zespół nazywa „osobiste pojedynki w zwarciu”.

Undisputed w ramach Wczesnego Dostępu zaoferuje:

  • ponad 50 grywalnych zawodników i zawodniczek, takich jak: Tyson Fury, Canelo Álvarez, Deontay Wilder, Katie Taylor,
  • pełnoprawną sekcję kobiet w 6 wyjątkowych lokacjach, w tym wielka arena, czy sala gimnastyczna Coldwella. 

Gracze od końcówki stycznia otrzymają możliwość lokalnej rozgrywki ze znajomymi, zmierzą się ze sztuczną inteligencją oraz sprawdzą swoje umiejętności w sieciowych walkach (z tabelą wyników).

Undisputed zmierza również na konsole, ale na początek deweloperzy zaproponują wersję na PC.

Źródło: Informacja prasowa - PLAION

Komentarze (48)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper