Gatewalkers od dzisiaj w sprzedaży. Premiera polskiego RPG Akcji z elementami survivalowymi

Gry
663V
GateWalkers
Bartosz Dawidowski | 12.01, 12:53

Już dzisiaj dojdzie do premiery nowego RPG Akcji z Polski. Gatewalkers jest gotowe do walki o względy graczy.

Polski zespół A2 Softworks wprowadzi dzisiaj na Steam, ok. godziny 16:00, swoją produkcję pt. Gatewalkers. Mamy tu do czynienia z RPG Akcji, w które deweloperzy wpletli elementy survivalowe. Gra uzyskała podczas procesu powstawania kilka wyróżnień, m.in. podczas imprezy PAX Online (w kategorii indie) oraz na Poznań Game arena w 2019 roku. Można się zatem spodziewać ciekawej, dobrze przemyślanej propozycji. Gra jest promowana przez nowy zwiastun, który czeka na was poniżej.

Gatewalkers stawia na rozgrywkę kooperacyjną w ujęciu kamery kojarzącym się z marką Diablo. Do tradycyjnego siekania potworków w polskim projekcie dochodzą motywy survivalowe. Drużyna składająca się z maksymalnie 4 postaci musi uważać na ekstremalne warunki pogodowe o dostęp do czystej wody, jedzenie itd. Zabawa odbywa się tutaj w proceduralnie generowanym środowisku, co ma zachęcać do ponownego przechodzenia tytułu.

Premiera odbędzie się PC (Steam). Zespól zapowiadał już w 2020 roku, że planuje wprowadzenie Gatewalkers również na konsolach (wtedy mówiono o PS4 i XOne). Czekamy na dalsze informacje.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1125710/Gatewalkers/

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper