Skull and Bones zaliczył kolejne opóźnienie! Ubisoft zaprosił na pokaz i anulował 3 kolejne gry

Gry
2855V
Skull & Bones
Wojciech Gruszczyk | 11.01, 18:33

Ubisoft mierzy się z wewnętrznymi problemami, przez które już w zeszłym roku anulowano cztery niezapowiedziane produkcje. To podobno nie koniec problemów, więc korporacja postanowiła zrezygnować z trzech kolejnych tytułów.

Ubisoft kilka minut temu zaprosił graczy na pierwszy The Deck, czyli spotkanie poświęcone Skull and Bones. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 17:00. 

Moglibyśmy sądzić, że tytuł zmierza na rynek i tym razem nie zaliczy problemów, ale sytuację postanowił przedstawić Stephen Totilo z Axios. Jego zdaniem produkcja nie tylko została ponownie opóźniona, a jednocześnie korporacja anulowała trzy kolejne gry:

„NEWS: Ubisoft, w obliczu "zaskakująco wolnej" sprzedaży, anulował trzy niezapowiedziane gry (na dodatek do czterech anulowanych w lipcu), planuje 200 milionów dolarów na redukcję kosztów, w tym "naturalną redukcję zatrudnienia" i "pozbywanie się aktywów niezwiązanych z podstawową działalnością"

„Uhh.... zdaje się, że Skull & Bones zostało znowu opóźnione. Ubisoft wspomina o "nadchodzącej fazie beta", dodając "Skull and Bones zostanie teraz wydane na początku 2023-24 roku".”

Skull and Bones zaliczyło już serię opóźnień, ale według ostatnich informacji – tytuł miał zadebiutować 9 marca. Ubisoft podkreśla, że „wkrótce” odbędzie się beta przygody piratów, a jednocześnie firma wierzy w pozytywne reakcje społeczności, która zobaczy „ewolucje” gry.

Ubisoft nie ukrywa, że problemem okazała się słaba sprzedaż zeszłorocznych produkcji – Mario + Rabbids: Sparks of Hope oraz Just Dance 2023. Obie gry osiągnęły gorsze wyniki względem oczekiwań.

Źródło: Stephen Totilo

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper