Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle – polska komedia z premierą w SVOD. Znamy szczegóły

Filmy/seriale
1040V
Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle
Wojciech Gruszczyk | 06.01, 18:29

W zeszłym roku Netflix chętnie inwestował w polskie produkcje, które nie debiutowały w kinach lub tuż po premierze trafiały do najpopularniejszego SVOD. Teraz jednak dość niespodziewanie Amazon sięgnął po rodzimy tytuł i „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle” zmierza do Prime Video.

Heathcliff Janusz Iwanowski („Proceder”, „Ryś”, „Jeszcze raz”) był reżyserem i jednym ze scenarzystów „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”. Film zadebiutował 14 października 2022 roku, więc możemy śmiało uznać, że jest to jedna z nowszych, polskich komedii.

Jeśli nie zdecydowaliście się, by zapoznać się z tą opowieścią na wielkim ekranie, to już 13 stycznia pojawi się nowa okazja – „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle” właśnie w tym dniu zadebiutuje na łamach Amazon Prime Video.

W produkcji wystąpiło wielu znanych aktorów – Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Dominika Gwit-Dunaszewska, Paulina Gałązka, Sebastian Stankiewicz czy też Maciej Zakościelny.

Sytuacja jest jednak ciekawa, ponieważ Amazon informuje, że 13 stycznia zobaczymy pierwszą część historii:

„Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle to wyjątkowa komedia z udziałem Małgorzaty Kożuchowskej, Macieja Zakościelnego oraz innych! Półki sklepowe świecące pustkami i cztery kobiety, które znalazły sposób na zarabianie ogromnych pieniędzy. Część 1 obejrzysz już 13 stycznia na Prime Video Polska!”.

Amazon opublikował poniższy zwiastun, który dobrze prezentuje „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle” – choć warto podkreślić, że film nie zachwycił krytyków.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper