Twórca Strażników Galaktyki stworzył 8-10 letni plan dla DC. James Gunn wkrótce ujawni szczegóły

Filmy/seriale
1186V
DC
Wojciech Gruszczyk | 05.01.2023, 18:35

James Gunn nie może narzekać na nudę, bo choć reżyser przygotowuje się na premierę „Strażników Galaktyki Vol. 3”, to jednocześnie twórca opracował już wstępny plan na przyszłość DC Extended Universe. Pierwsze szczegóły poznamy jeszcze w styczniu.

Redakcja Variety przedstawiła raport, według którego Dwayne Johnson próbował przejąć władzę w DC, by za pomocą Black Adama oraz Supermana granego przez Henry'ego Cavilla rozwijać całe uniwersum. W jego planie pojawiła się seria filmów, których finałem byłoby starcie dwóch wymienionych postaci.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sytuację w pewien sposób skomentował James Gunn, który jako nowy szef DC Studios potwierdził, że on z Peterem Safranem również przygotowali już pomysł na filmowe uniwersum DC.

Szefowie odpowiedzialni za takich superbohaterów jak Superman stworzyli plan na 8-10 lat, podczas których zobaczymy szereg nowych produkcji zmierzających na wielki ekran.

James Gunn jednocześnie zaprzeczył plotce, według której Wonder Woman nie pojawia się w jego wizji na DC. Twórca jednak nie ujawnił, czy Ezra Miller będzie mógł kontynuować swoją rolę najszybszego bohatera. 

Co jednak ciekawe, James Gunn „część” planów na DC ujawni jeszcze w styczniu. Aktualnie jednak reżyser nie potwierdził, w jaki sposób chce przedstawić szczegóły. 

Warto jednak pamiętać, że DC Extended Universe w 2023 roku ma zostać rozbudowany o cztery filmy – „Shazam! Gniew bogów” (17 marca), „The Flash” (23 czerwca), „Blue Beetle” (18 sierpnia) i „Aquaman i Zaginione Królestwo” (25 grudnia).

Źródło: Gamespot

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper