Czarna Pantera 2 z oficjalną datą premiery w Disney+. Zwiastun potwierdza szczegóły

Filmy/seriale
2009V
Czarna Pantera 2
Wojciech Gruszczyk | 04.01, 18:34

Disney potwierdził plany dotyczące udostępniania „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” w Disney+. Na film zaczekamy trochę dłużej, ale produkcja otworzy przyszły miesiąc i powinna być jedną z ciekawych propozycji dla klientów SVOD.

W ostatnich dniach pojawił się przeciek, według którego „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” zostanie udostępniona w SVOD jeszcze w styczniu, ale następnie nowa informacja pojawiła się na amerykańskim Disney+. Nie musieliśmy długo czekać, by korporacja potwierdziła światową premierę – historia zostanie udostępniona 1 lutego.

Z okazji ogłoszenia pozytywnej informacji, Disney opublikował nowy zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

„Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” zarobił 820 mln dolarów w box office – historia nie zdołała dobić do 1 mld dolarów i tym samym opowieść nie osiągnęła 1,344 mld dolarów zdobytego przez pierwszą „Czarną Panterę”.

„Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” i „Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta” zakończyły 4 Fazę w Marvel Cinematic Universe, a w aktualnym roku odbędzie się premiera trzech filmów – „Ant-Man i Osa: Kwantomania” (17 lutego), „Strażnicy Galaktyki vol. 3” (5 maja) i „The Marvels” (28 lipca).

Źródło: YouTube.com

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper