The Consultant na pierwszym zwiastunie. Christoph Waltz został głównym bohaterem nowej serii

Filmy/seriale
1012V
The Consultant
Wojciech Gruszczyk | 04.01, 20:06

Amazon zaprasza widzów na „The Consultant”. Jest to najnowszy serial, którego pierwszy materiał jest dość tajemniczy, ale przedstawiona intryga może zainteresować widzów. Historia zadebiutuje już w lutym.

„The Consultant” to najnowsza produkcja Amazonu, za którą odpowiada kilku bardzo doświadczonych twórców – Tony Basgallop („Servant”) został showrunnerem i producentem serialu, a Matt Shakman („WandaVision”) jest producentem wykonawczym.

Propozycja została opracowana na podstawie książki o tej samej tytule autorstwa Bentley'a Little'a – historia skupia się na nowym konsultancie (w tej roli Christoph Waltz), który został zatrudniony, by pomóc w działaniu firmie zajmującej się aplikacjami. Zainteresowani muszą jednak zmierzyć się z serią wyzwań i nawet w pewnym momencie pod znakiem zapytania stanie ich życie. 

Jest to komediowy thriller, który zadebiutuje w dość nietypowy sposób dla Amazonu – firma w dniu premiery wrzuci na serwery wszystkie odcinki. Zazwyczaj korporacja stawia na oferowanie jednego epizodu na tydzień, ale tym razem zachęca klientów do maratonu. 

„The Consultant” zadebiutuje 24 lutego.

Źródło: Collider

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper