Wiedźmin 3 Next-Gen z datą premiery i dobrą cenę [Aktualizacja #1]

Gry
7510V
Wiedźmin 3 next-gen okładki
Wojciech Gruszczyk | 03.01.2023, 17:54

Jeszcze w styczniu najwięksi fani Wiedźmina będą mogli postawić na półkach nowe pudełko. Next-genowy Wiedźmin 3 zmierza do fizycznej dystrybucji i odświeżona gra będzie dostępna w stosunkowo dobrej cenie.

Wiedźmin 3: Dziki Gon w zeszłym roku otrzymał natywne wersje dla PlayStation 5 i Xboksów Series X|S, ale dotychczas produkcja jest dostępna wyłącznie w cyfrowej dystrybucji. CD Projekt RED potwierdził, że gra wyląduje w pudełkach, ale wciąż brakowało nam konkretów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Szczegóły potwierdziła Ultima – The Witcher 3 Wild Hunt Complete Edition ma zadebiutować 26 stycznia 2023 roku i pozycja będzie dostępna w cenie 159,90 zł. 

Jest to naprawdę przyjemna sytuacja, ponieważ gracze otrzymają kilka przyjemnych dodatków – jak wiadomo CD Projekt RED od lat dba o takie przyjemności dla swoich klientów. Cena na poziomie 159 zł również wydaje się dobra... jak wiadomo jest to odświeżenie gry, jednak pewnie znalazłyby się studia, które sprzedawałyby ten pakiet za 259 zł.

[Aktualizacja #1]

Skontaktował się z naszą redakcją wydawca gry, który poinformował, że wiadomość o dołączeniu dodatkowych gadżetów była błędem sklepu.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Źródło: Ultima.pl

Komentarze (188)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper