Metroid Prime 4 zostanie wkrótce zaprezentowany? Świeży przeciek sugeruje wielką zapowiedź od Nintendo

Gry (plotka)
1143V
Metroid
Igor Chrzanowski | 31.12.2022, 19:24

Końcówka tego roku jak zwykle pełna jest przecieków i plotek dotyczących tego, co czekać nas będzie w 2023 roku. Według najnowszych informacji już za kilka tygodni Nintendo może być gotowe do pokazania Metroid Prime 4.

2023 rok będzie dla Nintendo Switch jednym z najlepszych okresów, bowiem to właśnie w następnych 12 miesiącach doczekamy się ważnych premier i zapewne wielu powrotów marek, których od dawna nie widzieliśmy. Ostatnio plotkowano o tym, że Nintendo pracuje nad nowym Super Mario 2D na wzór New Super Mario Bros., co byłoby pierwszą tego typu nową produkcją od 2012 roku! Teraz zaś dość znany i póki co "nieomylny" branżowy insider znany jako Fun_Way_6592 puścił do Sieci następujący tekst:

Dalsza część tekstu pod wideo

Do you think everyone is primed and ready?

Po polsku: Myślicie, że wszyscy są zwarci i gotowi?

Dlaczego ma to jakiekolwiek znaczenie? Jegomość ten znany jest z tego, że jego "przecieki" są właśnie tak lakoniczne i tajemnicze. Poprzednio ujawnił remaster Skyward Sword, Wario Ware oraz Splatoon 3 i dał wskazówkę co do tytułu The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Słowo "primed" ma być wskazówką odnośnie tego, że Nintendo w końcu ujawni coś związanego z serią Metroid Prime - być może będzie to direct dedykowany serii, na którym zobaczymy remake/remaster trylogii Metroid Prime oraz rozgrywkę z Metroid Prime 4.

Źródło: YouTube

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper