Deathloop i Ghostwire: Tokyo w pakiecie. Bethesda szykuje zestawy gier

Gry
711V
Deathloop i Ghostwire: Tokyo
Wojciech Gruszczyk | 20.12.2022, 19:33

Na początku 2023 roku dojdzie do premiery ciekawych zestawów gier. Bethesda chce zaoferować szerokiej publice swoje tytuły i gracze będą mogli sięgnąć po przynajmniej dwa pakiety, wśród których pojawią się nowsze oraz starsze gry firmy.

Bethesda na przestrzeni lat wrzuciła na między innymi PlayStation 4 i PlayStation 5 wiele ciekawych tytułów. Korporacja chce najwidoczniej wykorzystać swój wielki dorobek, by zaoferować graczom różne pakiety.

Bethesda Softworks Double Packs pojawiły się na Amazonie – gracze mogą sięgnąć po zestaw składający się z Deathloop i Ghostwire: Tokyo lub Fallout 4 GOTY Edition i The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition.

Pakiet przygotowany z myślą o PlayStation 5 został wyceniony na 44,99 euro (210 zł), a ten stworzony dla PlayStation 4 kupimy za 39,99 euro (187 zł).

Zapewne takie zestawy pojawią się na różnych rynkach – premierę zaplanowano na 20 stycznia, więc w niedalekiej przyszłości poznamy polskie ceny pudełek zawierających po dwie gry. Będzie to na pewno dobra opcja dla graczy, którzy omijali pozycje Bethesdy i chcą nadrobić zaległości.

„Nowe podwójne pakiety Bethesda Softworks pojawiły się na niemieckim Amazonie:

Ghostwire: Tokio / DEATHLOOP (PS5): https://amazon.de/dp/B0BQ6XP3QF/

Fallout 4 GOTY Edition / The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition (PS4): https://amazon.de/dp/B0BQ6Y19F4/

Oba zadebiutują 20 stycznia 2023 r”.

Źródło: Gematsu

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper