Sifu zmierza na Xboksy i Steam. Zwiastun pokazuje nowy tryb

Gry
1287V
Sifu od Sloclap
Wojciech Gruszczyk | 20.12.2022, 15:40

Sloclap nie zakończyło rozwoju Sifu. Twórcy chcą zapewnić grę kolejnym graczom i w przyszłym roku produkcja zawędruje na Xboksy oraz na platformę Steam. Firma opublikowała krótki zwiastun zapowiadający nowy wariant rozgrywki.

Sifu zadebiutowało w lutym na PlayStation 5, PlayStation 4 i komputerach osobistych. Możemy podejrzewać, że Sony zadbało o roczną ekskluzywność dla produkcji studia Sloclap, ponieważ deweloperzy właśnie zapowiedzieli wydanie gry na Xboksy. Jednocześnie tytuł będzie dostępny na Steam, ponieważ aktualnie gracze z PC mogli zagrać w pozycję jedynie przez Epic Games Store.

Dalsza część tekstu pod wideo

Deweloperzy przygotowali zwiastun pokazujący nowy tryb Aren – nowa zawartość zostanie wydana w ramach darmowej aktualizacji w marcu. Jednocześnie w tym samym czasie tytuł zadebiutuje na Xboksach i Steam.

Twórcy podkreślają, że ukończenie poszczególnych aren pozwoli graczom na odblokowanie „ogromnej porcji modyfikatorów”, dzięki którym bohater otrzyma nowe ruchy. Ukończenie wszystkich wyzwań pozwoli włączyć cheaty i ekskluzywne stroje.

Sifu zebrało oceny na poziomie 81%. Wielu dziennikarzy chwaliło system walki oraz ciekawą mechanikę związaną ze starzeniem się głównego bohatera.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper