Final Fantasy VII Rebirth z większą rolą Zacka? Square Enix może w ciekawy sposób rozbudować historię

Gry
667V
Final Fantasy VII Rebirth
Wojciech Gruszczyk | 20.12.2022, 15:05

Square Enix w przyszłym roku rozpocznie konkretną promocję Final Fantasy VII Rebirth, ale ostatnie informacje na temat gry sugerują, że gracze mogą oczekiwać większej roli jednej z postaci. Twórcy najwidoczniej zadbali o nowe wątki.

Final Fantasy VII został podzielony na trzy części i już Final Fantasy VII Remake pokazał, że deweloperzy nie boją się zmian. Final Fantasy VII Rebirth będzie kontynuować ten trend i najwidoczniej tym razem możemy spodziewać się znaczącej roli Zacka.

Kenichi Suzumura, aktor głosowy wcielający się we wspomnianą postać, potwierdził, że będzie miał „aktywną rolę w nadciągającym wielkimi krokami Final Fantasy VII Rebirth. Japończyk wspomniał o swojej roli jako „tajemnica w tajemnicy” i jego zdaniem będzie on mógł dodać trochę charakteru bohaterowi.

Aktor podczas rozmowy nie ukrywał, że jako fan Final Fantasy jest bardzo zainteresowanym produkcją oraz zastanawia się, dokąd zmierza historia. Final Fantasy VII Rebirth ma jego zdaniem zaoferować najwyższą jakość.

Final Fantasy VII Rebirth może w ciekawy sposób wykorzystać Crisis Core Final Fantasy VII Reunion, ponieważ historia przypomniała graczom o postaci Zacka, który bez wątpienia jest jednym z ciekawszych bohaterów stworzonych z myślą o świecie Final Fantasy VII.

Źródło: Twistedvoxel

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper