5 z 15 gier za darmo. Jutro Epic Games zaoferuje grę Bethesdy?

Gry
4611V
Epic
Wojciech Gruszczyk | 19.12.2022, 17:00

Epic Games zaprasza graczy na 5 z 15 gier za darmo. Korporacja kontynuuje projekt, dzięki któremu tym razem możemy sięgnąć po Them's Fightin' Herds. Tytuł jest dostępny wyłącznie przez 24 godziny.

Jeszcze kilka minut temu gracze mogli sięgnąć po Sable, a wcześniej w promocji znalazł się Horizon Chase Turbo, Costume Quest 2 oraz Bloons TD 6. Korporacja małymi krokami rozbudowuje katalog darmowych gier i zainteresowani mogą sięgnąć dzisiaj po następny tytuł. Natomiast dzisiaj możecie pobrać Them's Fightin' Herds:

Them's Fightin' Herds to niezależna bijatyka przygotowana przez studio Mane6, która w pewien sposób nawiązuje do serii „My Little Pony”. Gracze w tym wypadku wcielają się w barwnych bohaterów i biorą udział w zróżnicowanych pojedynkach.

Them's Fightin' Herds w 2020 roku zadebiutowało na komputerach osobistych, a w październiku odbyła się premiera na konsolach (PS5, XSX|S, PS4, XOne, PC). Tytuł może pochwalić się „bardzo pozytywnymi” opiniami na Steam (93% z 2623 tekstów). Nie jest to pewnie najmocniejsza pozycja z gatunku, ale pewnie niektórzy zdecydują się sprawdzić, czy tytuł jest tak dobry, jak niektórzy twierdzą. Poniższy zwiastun dobrze przedstawia propozycję.

Prawdopodobnie jutro w ofercie pojawi się gra z serii Wolfenstein, ponieważ na grafice promującej ofertę zobaczycie charakterystyczny hełm. 

Epic Games promocja

Źródło: Epic Games Store

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper