Assassin’s Creed Jade na rozgrywce. Testerzy potwierdzają, jak pobrać grę Ubisoftu przed premierą

Gry
3379V
Assassin's Creed Jade
Wojciech Gruszczyk | 19.12.2022, 14:24

Ubisoft testuje najnowszą odsłonę serii Assassin’s Creed, która ma zadebiutować na urządzeniach mobilnych. Assassin’s Creed Jade jest jednak szeroko dostępny, ponieważ okazuje się, że francuska korporacja zapewnia dostęp do gry bez ograniczeń.

Już wczoraj pojawił się pierwszy przeciek rozgrywki z Assassin’s Creed Jade, a w międzyczasie testerzy postanowili zaprezentować kolejny gameplay oraz nawet motyw przewodni – materiały możecie zobaczyć poniżej.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sytuacja z produkcją okazuje się interesująca, ponieważ według Toma Hendersona z Insider GamingAssassin’s Creed Jade mogą pobrać wszyscy posiadacze nowszych smartfonów Apple. Gracze muszą pobrać plik z tego miejsca, a następnie wypełnić formularz Google, by otrzymać dostęp do pozycji.

Trwająca beta będzie podobno dostępna przez 2,5 miesiąca, więc gracze otrzymają możliwość dokładnego sprawdzenia oferowanego fragmentu Assassin’s Creed Jade.

Według dostępnych informacji mobilna produkcja ma wymagać mocnego smartfona – do uruchomienia niezbędny jest iPhone 11, który choć debiutował w 2019 roku, to jednak warto zwrócić uwagę, że zazwyczaj gry na telefony były dostępne dla znacznie szerszego grona odbiorców.

Źródło: Insider Gaming

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper