Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2014 21:00
World of Tanks dostanie Wyścigi Czołgów
1520V

World of Tanks dostanie Wyścigi Czołgów

Od 29 września wszyscy miłośnicy czołgów będą mogli wypróbować nowy tryb ze specjalną mapą. Wyścigi Czołgów pozwolą zainteresowanym rywalizować w ekscytujących i dynamicznych starciach. Wszystko w ulubionym klimacie. 

Wyścigi Czołgów to dwie drużyny złożone z trzech zawodników każda, których celem będzie zarówno dotarcie do mety jako pierwsi, ale również zdobywanie punktów kontrolnych oraz niszczenie przeciwników w trakcie zawodów.

Mapą, na której będą organizowane wyścigi jest przemodelowana do tego celu arena portowa z torem, rampami, materiałami wybuchowymi i innymi interaktywnymi obiektami, które sprawią, że każdy strzał może przechylić szalę zwycięstwa w naszą stronę. Czołgiem, który będzie używany w tym trybie jest specjalnie przygotowana wersja M24 Chaffee Sport i każdy zarejestrowany gracz otrzyma go za darmo.

Wyścigi Czołgów przyniosą ze sobą nowy medal „Racer 2014” przyznawany za zwycięstwa w wyścigach oraz zestaw specjalnych misji dla tego trybu, dzięki czemu gracze będą mogli zdobywać doświadczenie oraz kredyty.

Aby dowiedzieć się więcej o World of Tanks i pobrać grę, która zdobyła wiele prestiżowych nagród, uznanie krytyków branżowych oraz graczy na całym świecie zapraszamy pod adres http://worldoftanks.eu

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: gameplay informacja prasowa trailer wargaming World of Tanks zwiastun