Sony promuje The Callisto Protocol. Producent PS5 podkreśla „next-genową immersję”

Gry
1101V
The Callisto Protocol
Wojciech Gruszczyk | 13.12.2022, 18:33

The Callisto Protocol otrzymało nowy zwiastun, który potwierdza przyjemne szczegóły. Twórcy Striking Distance Studios pamiętali o wykorzystaniu potencjału PlayStation 5 i najnowszy zwiastun skupia się na next-genowej immersji. 

Pierwsza gra Striking Distance Studios zadebiutowała na początku miesiąca i The Callisto Protocol jest dostępny na konsolach dwóch generacji oraz PC. Twórcy jednak nie zapomnieli o unikalnych funkcjach najnowszych platform, a opublikowany zwiastun przez Sony podkreśla wykorzystanie możliwości PS5.

Dalsza część tekstu pod wideo

W The Callisto Protocol poczujecie podczas rozgrywki różne wibracje, możecie zagrać w rozdzielczości 4K, podczas walki wykorzystacie unikalne funkcje kontrolera, a deweloperzy dopieścili grafikę wykorzystując potencjał PlayStation 5. W tytule nie zabrakło również dźwięku 3D, który robi ogromne wrażenie.

The Callisto Protocol zadebiutował z dużymi problemami na PC, ale produkcja na PlayStation 5 oferowała najlepszą jakość. Studio zadbało, by tytuł działał dobrze i oferował oczekiwane wrażenia na sprzęcie Sony.

Aktualnie Striking Distance Studios nie potwierdziło, czy zamierza rozwijać kontynuację, jednak warto pamiętać, że w przyszłym roku do tytułu ma trafić fabularny dodatek. 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (82)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper