Tekken 8 zapewni prawdziwie next-genową jakość? Porównanie pokazuje wielki progres względem poprzednika

Gry
5029V
Tekken 8 vs Tekken 7
Wojciech Gruszczyk | 09.12.2022, 16:30

Na The Game Awards zobaczyliśmy pełny zwiastun Tekken 8, który zapewnił nam pierwsze spojrzenie na kilku znanych wojowników. Twórcy opracowują grę na Unreal Engine 5 i dzięki temu możemy oczekiwać bijatyki prezentującej znacznie lepszą grafikę.

Paul Phoenix, Marshall Law, King, Lars Alexandersson i między innymi Jack-8 pojawili się w najnowszym zwiastunie Tekken 8. Producent podkreśla, że produkcja została „stworzona od podstaw, by jak najlepiej wykorzystać możliwości konsol obecnej generacji” i właśnie z tego powodu zespół odpowiedzialny za grę wykorzystał także Unreal Engine 5.

Prezentowany z okazji The Game Awards trailer pozwolił spojrzeć na kilka pojedynków – deweloperzy za pomocą materiału pokazują „dynamicznie, zniszczalne środowiska” oraz system „Heat”, który pozwoli graczom na wykonywanie „agresywnych ataków” wszystkich bohaterów. Dzięki tej technice każdy wojownik otrzyma specjalne ruchy i ulepszenia.

Japończycy na każdym kroku podkreślają, że Tekken 8 ma zapewnić prawdziwą nową jakość względem poprzednika i pewnym potwierdzeniem tych słów jest poniższe porównanie. Gra została zestawiona z Tekken 7 i trzeba przyznać, że bohaterowie wyglądają znacznie lepiej.

Niestety, ale na The Game Awards nie poznaliśmy nawet wstępnej daty premiery Tekken 8.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (218)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper