Street Fighter 6 otrzyma bogatą kolekcjonerkę. Capcom wrzucił do zestawu 2 figurki

Gry
762V
Street Fighter 6
Wojciech Gruszczyk | 09.12.2022, 19:49

Już w czerwcu wierni fani bijatyk chwycą za kontrolery i rozpoczną walkę o kolejne punkty w rankingach na serwerach Street Fighter 6. Capcom potwierdził datę premiery, a nawet przedstawił edycję kolekcjonerską tytułu.

Na samym początku czerwca odbędzie się premiera Street Fighter 6. Bijatyka od premiery ma zaoferować dużą zawartość, ponieważ tym razem deweloperzy nie zapomną o fabularnym trybie i rozgrywce single-player, a jednocześnie zaoferują sporo atrakcji dla entuzjastów sieciowych pojedynków.

Capcom przygotował zróżnicowane zestawy Street Fighter 6, ale warto zwrócić uwagę na edycję kolekcjonerską, ponieważ gracze w tym wypadku mogą zgarnąć ciekawy zestaw. W pudełku znajdą się dwie figurki (Luke i Kimberly), artbook, naklejki, tablice do dioramy, gra oraz Season Pass na pierwszy rok wsparcia – w tym czasie do produkcji trafi czterech nowych wojowników.

Pakiet jest naprawdę bogaty i na pewno będzie zdobił pokoje największych entuzjastów IP – kolekcjonerka ma być dostępna w lokalnych sklepach i aktualnie nie znamy szczegółów dotyczących polskiej ceny. Zestaw w GameStopie został wyceniony na 249,99 dolarów (~1107 zł).

Street Fighter 6 Edycja Kolekcjonerska

Źródło: Capcom

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper