The Game Awards 2022. Oglądajcie z nami konferencję i zapowiedzi nowych gier

Gry
4917V
The Game Awards 2022
Wojciech Gruszczyk | 09.12.2022, 01:30

Już dzisiaj w nocy odbędzie się The Game Awards 2022. Podczas wydarzenia nie tylko poznamy najlepsze gry ostatnich 12 miesięcy, ale również będziemy mogli sprawdzić wiele materiałów z nowych tytułów. Na imprezie nie zabraknie również wielkich zapowiedzi.

W nocy z czwartku na piątek o godzinie 1:10 wystartuje stream The Game Awards 2022, ale pre-show rozpocznie się o 1:30, a główne wydarzenie zostanie zainaugurowane o 2:00. Jest to kolejna edycja wielkiego święta graczy, podczas którego Geoff Keighley przedstawi najlepsze gry 2022 roku oraz organizator pokaże masę materiałów z nowych produkcji.

The Game Awards od dawna jest świetnym prognostykiem kolejnych miesięcy w naszej branży i tym razem na wydarzeniu powinniśmy zobaczyć między innymi Tekken 8, Forspoken, Street Fighter 6, Final Fantasy XVI i pewnie w wielu przypadkach poznamy ostateczne daty premier.

Geoff Keighley zawsze przygotowuje również duże niespodzianki i pewnie nie inaczej będzie tym razem. Czy jednak możemy liczyć na takie pozycje jak Crash Bandicoot, Alan Wake 2 oraz dodatek do Horizon Forbidden West? Zapraszamy do wspólnego oglądania!

Standardowo na PPE.pl znajdziecie wiadomości ze wszystkich zapowiedzi oraz kompletne podsumowanie, więc jeśli nie możecie śledzić wydarzenia na żywo – z samego rana znajdziecie u nas komplet informacji i materiałów.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (145)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper