Lords of the Fallen na mocnym zwiastunie. Polacy prezentują wyczekiwaną grę

Gry
2387V
Lords of the Fallen
Wojciech Gruszczyk | 09.12.2022, 04:24

Na The Game Awards nie zabrakło polskiego akcentu i CI Games zaprezentowało nowy materiał z Lords of the Fallen. Fani umierania od lat czekają na polską produkcję i małymi krokami możemy szykować się na wielką premierę.

Na Summer Game Fest 2022 zobaczyliśmy pierwszy zwiastun Lords of the Fallen, który rozbudził oczekiwania, ponieważ CI Games za sprawą studia Hexworks przygotowuje pełny reboot IP – akcja rozgrywa się tysiąc lat po wydarzeniach z pierwszej odsłony i przedstawi zupełnie nową historię. Gracze w tym wypadku trafią do wielkiego świata, będą rozwijać swoją postać i oczywiście walczyć z coraz to większymi oponentami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Lords of the Fallen zapewni pięciokrotnie większy świat od poprzednika, wielką liczbę postaci niezależnych oraz historii do poznania, szybką i rozbudowaną walkę oraz pełną personalizację bohatera. Deweloperzy nie zapomnieli także o kooperacji, ponieważ śmiałkowie otrzymają możliwość przemierzania świata ze znajomymi.

Lords of the Fallen na The Game Awards

Materiał w całości prezentuje fragmenty przygotowane na podstawie gry, a jednocześnie gracze mogą usłyszeć narrację Milly Alcock – gwiazdy „Rodu Smoka” od HBO. Deweloperzy podkreślają, że zwiastun pokazuje jedynie „ułamek mrocznej wędrówki”. Tak o produkcji wypowiedział się Cezar Virtosu, Creative Director w HEXWORKS:

„Po niezwykłym przyjęciu zwiastuna zapowiadającego grę, nie mogliśmy się doczekać, by pokazać światu nagrania z samej gry, które obrazują koncepcję The Lords of the Fallen oraz atmosferę i jakość tytułu. Skupiając się wyłącznie na platformach obecnej generacji, możemy przedstawić naszą wizję dark fantasy w pełnej skali i detalu. Jestem podekscytowany, by pokazać jeszcze więcej efektów naszej pracy w nadchodzącym roku”

Źródło: The Game Awards

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper