Death Stranding 2 na The Game Awards! Gra zmierza wyłącznie na PS5

Gry
7329V
Death Stranding 2
Wojciech Gruszczyk | 09.12.2022, 04:54

Hideo Kojima przyjechał na The Game Awards! Czy jest to duża niespodzianka? Fani doświadczonego dewelopera mogli się tego spodziewać, ponieważ w ostatnich dniach Japończyk publikował całą masę zajawek, więc mogliśmy mieć pewność, że twórca szykuje się do pokazu.

Kilka miesięcy temu Hideo Kojima potwierdził wielką współpracę z Microsoftem, na mocy której powstaje zupełnie nowa produkcja. Jego zespół rozwija nowe IP i gra będzie na swój sposób eksperymentem – deweloperzy mają podobno wykorzystać potencjał chmury, by zaoferować graczom nowe doświadczenie.

Jednocześnie wielu informatorów twierdzi, że Hideo Kojima podpisał także umowę z Sony, by zaoferować graczom Death Stranding 2. Japończyk w ostatnich tygodniach systematycznie pojawiał się z przedstawicielami Sony, a zarazem rozpoczął publikację pierwszych zajawek, które miały przygotować graczy na prezentację.

Dzisiaj jednak nie musimy dłużej czekać i możemy zobaczyć na pierwszy oficjalny materiał z nowej gry Hideo Kojimy.

Death Stranding 2 na The Game Awards

Na imprezie pojawił się Hideo Kojima, który potwierdził, że zwiastun skrywa wiele tajemnic i zaprosił graczy do zabawy, by szukali wskazówek dotyczących nowej produkcji. Materiał informuje, że Death Stranding 2 zmierza wyłącznie na PlayStation 5.

Deweloperzy potwierdzili, że Death Stranding 2 to "tytuł roboczy", więc pewnie dodatkowe szczegóły dotyczące nazwy poznamy w przyszłości.

Norman Reedus i Lea Seydoux powracają odpowiednio jako Sam i Fragile. W grze pojawi się także Troy Baker, który w pierwszym Death Stranding grał Higgsa Monaghana.

Źródło: The Game Awards

Komentarze (222)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper