Wild Hearts na zwiastunie. Omega Force i Electronic Arts szykują graczy na nowe IP

Gry
1279V
Wild Hearts
Wojciech Gruszczyk | 09.12.2022, 04:48

Electronic Arts promuje nowe IP i na The Game Awards nie zabrakło Wild Hearts. Omega Force pracuje nad tytułem, który powinien przypaść do gustu wszystkim fanom uniwersum Monster Hunter. Czy jednak nowy świat może osiągnąć podobny sukces jak pozycja Capcomu?

Wild Hearts zostało oficjalnie zaprezentowane we wrześniu i jest to nowa produkcja studia Omega Force – za propozycję odpowiadają twórcy marki Dynasty Warriors, Samurai Warriors czy też Warriors Orochi. Deweloperzy współpracowali również z innymi studiami i stworzyli między innymi: Hyrule Warriors, Hyrule Warriors: Age of Calamity, Fire Emblem Warriors, Fire Emblem Warriors: Three Hopes oraz Persona 5 Strikers.

Wild Hearts stawia na walkę z wielkimi bestiami i pozycja zaoferuje rywalizację podobną do serii Monster Hunter – gracze wcielą się w wojowników i zmierzą się z różnymi stworami, a następnie zainteresowani będą projektować bronie oraz pancerze.

Twórcy wpadli na ciekawy pomysł, by w lekki sposób wyróżnić swoją grę względem serii Monster Hunter, ponieważ w Wild Hearts skorzystamy ze specjalnego sprzętu nazwanego karakuri – urządzenie pozwoli zainteresowanym na budowanie specjalnych pułapek lub nawet broni, dzięki którym śmiałkowie będą walczyć z przeciwnikami.

Wild Hearts na The Game Awards

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do WILD HEARTS.

Źródło: The Game Awards

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper