Diablo 4 na genialnym zwiastunie! Znamy datę premiery

Gry
10185V
Diablo 4
Wojciech Gruszczyk | 09.12.2022, 04:49

W połowie tygodnia mogliście poznać nasze wrażenia z Diablo 4, a teraz nadszedł czas na konkretną prezentację gry. Blizzard pojawił się na The Game Awards, by potwierdzić dobre informacje dotyczące oczekiwanej pozycji.

Od zapowiedzi Diablo 4 minęło już kilka lat, a wielu graczy wciąż czeka, by móc powrócić do Sanktuarium i rozpocząć walkę z kolejnymi demonami. Rod Fergusson już w zeszłym tygodniu zaprosił dziennikarzy na The Game Awards i doświadczony deweloper zwiastował „wielką wiadomość”. Wielu obstawiało ujawnienie daty premiery, kolejni przygotowywali się na pierwszy etap testów beta, ale dopiero teraz możemy sprawdzić nowy materiał z gry i przygotować się na konkretną rozgrywkę.

Dalsza część tekstu pod wideo

Diablo 4 może być dużą szansą dla Blizzarda, który stara się wrócić na odpowiednie tory – deweloperzy na przestrzeni ostatnich lat mierzyli się z kilkoma głośnymi aferami, jednak między innymi wspomniany Rod Fergusson miał oczyścić studio i sprawić, że firma ponownie zajmie się tworzeniem znakomitych doświadczeń.

Diablo 4 na The Game Awards

Diablo 4 zadebiutuje 6 czerwca 2023 roku.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Diablo IV.

Źródło: The Game Awards

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper