Tekken 8 na The Game Awards. Katsuhiro Harada przygotował zabawny materiał

Gry
1336V
Tekken 8
Wojciech Gruszczyk | 07.12.2022, 18:48

Katsuhiro Harada i Bandai Namco wykorzystują każdą okazję, by zaprosić graczy na The Game Awards, gdzie najwidoczniej zobaczymy nowy materiał z Tekken 8. Opublikowany teaser zachęca do oglądania TGA.

W nocy z czwartku na piątek odbędzie się The Game Awards, podczas którego zobaczymy 30-40 gier oraz poznamy najlepsze produkcje 2022 roku. Na wydarzeniu nie zabraknie niespodzianek, a jednym z pewniaków jest Tekken 8.

Katsuhiro Harada postanowił nagrać specjalny materiał, który ma zachęcić fanów bijatyk do oglądania wydarzenia. Trudno powiedzieć, czy to już czas na przedstawienie daty premiery, jednak najwidoczniej deweloperzy chcą mieć pewność, że entuzjaści gatunku będą obserwować imprezę.

Ojciec serii Tekken nagrał specjalną wiadomość do społeczności i choć na początku możemy zobaczyć kilka reakcji na pierwszy zwiastun Tekken 8, to jednak w pewnym momencie charyzmatyczny deweloper ubiera okulary, dorzuca czapkę i... pojawia się wymowny hasztag: „#SAVETHED8”.

Jest to świetne nawiązanie do daty wydarzenia, pytań fanów dotyczących premiery oraz samego Tekkena. Ekipa Bandai Namco wpadła na bardzo ciekawy pomysł.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper