Final Fantasy VII Rebirth wśród kolejnych premier Square Enix. Firma potwierdza gorący harmonogram

Gry
911V
Final Fantasy VII Rebirth
Wojciech Gruszczyk | 07.12.2022, 15:28

Prace nad Final Fantasy VII Rebirth najwidoczniej zmierzają w dobrym kierunku, ponieważ Square Enix potwierdziło swoje następne plany. Firma szykuje się do kilku głośnych premier, wśród których znajduje się Final Fantasy VII Rebirth.

W 2022 roku Square Enix zaoferowało graczom kilka ciekawych produkcji. Zainteresowani mogli zapoznać się z Valkyrie Elysium, Harvestellą, Tactics Ogre Reborn, a już wkrótce zadebiutują Dragon Quest Treasures i Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion.

To jednak dopiero początek wielkich planów i Square Enix potwierdziło szczegóły dotyczące następnych miesięcy – w styczniu zagramy w Forspoken, w lutym odbędzie się premiera Theatrhythm Final Bar Line oraz Octopath Traveler II, latem na rynek trafi Final Fantasy XVI i na liście znajduje się także Final Fantasy VII Rebirth.

„Chcesz zrobić sobie mały świąteczny prezent lub zobaczyć, co przyniesie nowy rok? Sprawdź te najnowsze premiery i przyszłe tytuły. W co najbardziej chcesz zagrać?”

Szczególnie interesujący dla wielu jest ten ostatni tytuł, ponieważ dotychczas nie otrzymaliśmy konkretnych materiałów z gry, ale najwidoczniej możemy powoli szykować się na początek kampanii marketingowej. Final Fantasy VII Rebirth ma zadebiutować podczas następnej zimy i aktualnie nie znamy ostatecznej daty premiery – mimo wszystko jest to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ najwidoczniej studio nie zaliczyło żadnych opóźnień, przez które gra wyskoczyłaby z harmonogramu.

Warto zauważyć, że trzy potencjalnie najmocniejsze pozycje trafią wyłącznie na PS5 lub PS5 i PC – Forspoken, Final Fantasy XVI oraz Final Fantasy VII Rebirth.

Źródło: SquareEnix

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper