Dead Island 2 z wielką prezentacją. Twórcy zapraszają graczy na gameplay

Gry
1480V
Dead Island 2
Wojciech Gruszczyk | 01.12.2022, 17:30

Już w przyszłym tygodniu zobaczymy konkretną rozgrywkę z Dead Island 2. Twórcy najwidoczniej nie zaprezentują swojej gry podczas The Game Awards, ale zamiast tego możemy liczyć na osobny pokaz.

„Kolejny dzień w HELL-A” – tymi słowami została zatytułowana prezentacja Deep Silver i Dambuster Studio, podczas której zobaczymy materiały z Dead Island 2. Studio zdecydowało się na większe wydarzenie, by bardzo dokładnie przedstawić szczegóły i przygotować fanów na przyszłoroczną premierę.

Dead Island 2 zostanie zaprezentowany za pomocą nowego gameplayu, a same informacje zostaną „wplecione w formę wciągającego filmu aktorskiego”. Deweloperzy nie zapomnieli także o nowym zwiastunie.

Na dobry początek opublikowano. teaser wydarzenia, który... zachęca do zobaczenia „Kolejny dzień w HELL-A”. Podczas imprezy powinniśmy otrzymać całą masę konkretów o grze – studio najwidoczniej zdaje sobie sprawę z dużego zainteresowania pozycją, więc zdecydowało się na taką formę wydarzenia.

„Kolejny dzień w HELL-A” odbędzie się 6 grudnia o godzinie 21:00 czasu polskiego i standardowo na naszej stronie znajdziecie pełną relację z wydarzenia.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dead Island 2.

Źródło: Informacja prasowa - PLAION

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper