Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2014 14:00
Sleeping Dogs: Triad Wars nadal powstaje! Definitive Edition nie wpływa na przebieg prac
835V

Sleeping Dogs: Triad Wars nadal powstaje! Definitive Edition nie wpływa na przebieg prac

Pamiętacie o październikowej zapowiedzi Sleeping Dogs: Triad Wars? Nie zdziwię się, jeśli większość z Was odpowiedziała na to pytanie przecząco. Twórcy nie rozpieszczają nas nowymi materiałami z tego dzieła, ale podobno gra powstaje, a odpicowana edycja Sleeping Dogs nie wpływa na przebieg prac. Mamy również kilka informacji o Definitive Edition.  

Na forum produkcji wypowiedział się rzecznik marki, który zaznaczył, że gra na pewno nadal powstaje, ale nie ma dla nas nowych szczegółów. Twórcy bardzo pilnują, aby soczyste informacje nie wypłynęły za szybko do Sieci.

Mimo wszystko dobrą informacją jest fakt, że tytuł wciąż znajduje się w produkcji, a przygotowywanie odpicowanej edycji pierwszej odsłony nie wpływa w żaden sposób na projekt.

„Wystarczy powiedzieć, że produkcja powstaje i Definitive Edition nie wpływa na jego rozwój w żaden sposób.”

Jest to bez wątpienia pozytywna wiadomość, ponieważ od prawie roku nie otrzymaliśmy jakichkolwiek wieści dotyczących tej pozycji.

Warto jeszcze dodać, że autorzy wypowiedzieli się na temat poprawionej wersji Sleeping Dogs. Gra będzie charakteryzować się między innymi:

  • Rozdzielczością 1080p.
  • Ładniejszymi tekturami.
  • Piękną mgłą.
  • Poprawionym poziomem trudności zadań.
  • Ulepszonym systemem walki.
  • Wszystkimi wcześniej wydanymi dodatkami.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/sleeping_dogs_definitive_edition/news/triad_wars_development_not_impacted_by_sleeping_dogs_definitive_edition_in_any_way.html

Tagi: sleeping dogs sleeping dogs definitive edition sleeping dogs: triad wars Square Enix united front games