Game Pass z 4 grami-niespodziankami. Microsoft wrzuca do swojego katalogu popularne produkcje

Gry
7018V
Xbox Game Pass logo
Wojciech Gruszczyk | 30.11.2022, 15:59

Microsoft rozpoczął dodawanie kolejnych gier do katalogu Game Passa. Gracze tym razem nie mogą liczyć na nowe produkcje, a po prostu zgarną całą zawartość do tytułów. Amerykański gigant wcześniej zapowiedział wrzucenie popularnych gier Riot Games do swojej biblioteki.

Na tegorocznym Xbox & Bethesda Games Showcase potwierdzono ciekawą współpracę – Microsoft dogadał się z Riotem, by zaoferować swoim klientom dostęp do zawartości z między innymi League of Legends.

Korporacja zapowiedziała, że oferta trafi do graczy „zimą”, ale możemy podejrzewać, że Microsoft szykuje się do ogłoszenia. Na pierwszych rynkach w katalogu PC Game Pass pojawiły się cztery produkcje studia Riot Games – aktualnie oferta nie jest dostępna w Polsce, ale jest to kwestia czasu, gdy pliki trafią także do naszego regionu.

Gracze w tym wypadku mogą liczyć na wszystkich czempionów z League of Legends i League of Legends Wild Rift, zestaw fundatora z Legends of Runeterra, zestaw postaci z TeamFight Tactics czy też wszystkich agentów z Valorant.

Jest to na pewno dobra oferta dla graczy, którzy wciąż grają w przykładowo League of Legends lub Valoranta – warto przypomnieć, że tytuły Riotu mają trafić na konsole, więc pewnie oferta będzie także dostępna na Xboksach.

Źródło: IdleSloth84_

Komentarze (102)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper