Która z wiedźmińskich szkół pasuje do Ciebie? CD Projekt RED zaprasza na quiz

Gry
14994V
Wiedźmin
Wojciech Gruszczyk | 29.11.2022, 19:59

CD Projekt RED wykorzystuje każdą okazję, by przypomnieć graczom o świecie Andrzeja Sapkowskiego. Firma przygotowała nawet specjalny quiz, dzięki któremu gracze poznają swoje przeznaczenie.

W świecie Wiedźmina znajduje się kilka wiedźmińskich szkół i w przyszłych produkcjach CD Projekt RED powinniśmy lepiej poznać wielu nowych łowców potworów. Twórcy zaprezentowali pierwszą grę z nowej trylogii za pomocą medalionu w kształcie rysia – wspominaliśmy nawet, że deweloperzy mogą w tym wypadku inspirować się pracą społeczności.

Przedstawiciele CD Projekt RED zaskoczyli i zaprezentowali quiz – za jego pomocą określimy, do której szkoły powinniśmy należeć.

„Od jakiegoś czasu grasz jako Biały Wilk, więc można by pomyśleć, że idealnie pasujesz do Szkoły Wilka... a może jednak?

Rozwiąż quiz i dowiedz się, która wiedźmińska szkoła byłaby dla Ciebie idealna: thewitcher.ly/SchoolQuiz”.

Jest to oczywiście przyjemna zabawa, podczas której odpowiecie na 10 prostych pytań, by ostatecznie otrzymać swój wynik. CD Projekt RED sprawdza, jak gracze zareagowaliby na różne wydarzenia z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

Trzeba jednak zauważyć, że CD Projekt w ostatnim czasie wykorzystuje każdą okazję, by przypomnieć graczom o Wiedźminie – jak wiadomo w grudniu zadebiutuje next-genowe wydanie Dzikiego Gonu, a wczoraj otrzymaliśmy ważną informację na temat odświeżenia pierwszej odsłony.

Źródło: witchergame

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper